Medarbetare

Vill du kontakta en av våra medarbetare? Nedan hittar du telefonnummer, email-adresser och ett vänligt ansikte. Tveka inte att höra av dig om du har några frågor.

Alexander Pettersson

Driftsättare / Tekniker
0841071612
alexander.pettersson@sealscandinavia.se

Anders Lindgren

Affärsutveckling Försäljning
0841071611
anders.lindgren@sealscandinavia.se

Andreas Lundqvist

Projektledare Tekniker
0841071697
andreas.lundqvist@sealscandinavia.se

Anna-Lena Fred Bäckman

Servicetekniker
0841071693
anna-lena.fred@sealscandinavia.se

Fredrik Karlsson

Projektledare/ Serviceledare
0841071617
fredrik.karlsson@sealscandinavia.se

Habib Ghadami

Servicetekniker
0841004055
habib.ghadami@sealscandinavia.se

Henrik Castenbäck

Projektledare/ Serviceledare
0841071619
henrik.castenback@sealscandinavia.se

Johanna Lindgren

Administration

johanna.lindgren@sealscandinavia.se

Linda Ivering

Projektledare/ Serviceledare
0841004054
linda.ivering@sealscandinavia.se

Robert Gille

Driftsättare / Tekniker
0841071618
robert.gille@sealscandinavia.se

Robin Carlfors

Driftsättare / Tekniker
0841071614
robin.carlfors@sealscandinavia.se

William Eriksson

Driftsättare / Tekniker
0841004053
william.eriksson@sealscandinavia.se

Hitta till oss

Bli kontaktad av en av våra experter

Få vägledning och hjälp genom att fylla i nedanstående formulär.